Skip to main content

Turkey

ISCAR Kesici TakIm Tic. ve İml. Ltd. Şti.


Brazil Manager
Deniz Demirtaş
General Manager
ISCAR Türkiye Gebze Organize Sanayi Bölgesinde konumlanmış olup Türk Sanayisine talaş kaldirma teknolojisinin en ileri yenilikleriyle hizmet vermektedir. ISCAR Türkiye, kendi bünyesinde yetiştirilmiş ve eğitilmiş profesyonel mühendis kadrosuyla, tüm ülke çapında müşterilerine kusursuz bir servis ağıyla hizmet vermektedir.

Ayrıca bu konularında uzman profesyonel kadro minimum maliyet ile maksimum üretim sağlayacak önerilerde bulunmaktadır.
ISCAR Türkiye, giderek artan özel takım gereksinimlerini karşılamak amacıyla kendi tasarım ve üretim faaliyetlerini kurulduğu günden
beri sürdürmektedir.

Özel takım tasarım ve imalat faaliyetleri Iscar Türkiye ve Iscar Ltd. (İsrail) AR&GE departmanı tarafından koordinasyon içinde bağlantılı online bilgisayar sistemleri aracılığı ile sürdürülmektedir.

Iscar Türkiye ve Iscar Ltd.’de üretilen imalata göre özel tasarlanmış takım ve uçlar Türkiye’deki müşterilerimizin özel imalat ihtiyaçlarına anında karşılık verebilmektedir.
ISCAR Türkiye ayrıca sürekli bilgi akışı anlayışı içerisinde müşterileri ve bayileri için hem Türkiye hem de Israil’e de düzenlediği uygulamalı eğitim seminerleriyle metal kaldırmadaki en son yeniliklerin ve tekniklerin aktarılmasını sağlar. En son yeniliklerin size iletilmesi üretim harcamalarınızın minimum düzeye indirilmesi için yapmanız gereken tek şey ISCAR Türkiye’ye telefon, faks yada e-mail ile ulaşmaktır.

Iscar Türkiye’ye nasıl ulaşırım
Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB)
İhsan Dede Cad. No: 105
Gebze / Kocaeli / Türkiye
Tel : +90 (262) 751 04 84 (Pbx)
Fax: +90 (262) 751 04 85